niedziela, 1 września 2013

Zmiany na Blogu


Wczoraj był Dzień Blogera i z tej okazji postanowiłam przybrać mojego bloga w całkiem inne wdzianko. Troszkę się natrudziłam, ponieważ używałam tylko Painta i paru kodów HTML wyszukanych w internecie. Ale się udało, blog ma inną wersję - nie jest to wersja idealna, ale po mojemu i jak na razie może być.

Tak nagłówek wyglądał przed metamorfozą:Miałam już trochę dość tych różowości i chciałam, żeby było troszkę bardziej przejrzyście.

Teraz wygląda tak:Udało mi się także pozbyć tych bloggerowskich ramek wokół zdjęć, ale było z tym trochę szukania.
Jeszcze byłabym mega szczęśliwa, gdyby się dało usunąć te cienie wokół każdego posta, ale jakoś nie mogę tego znaleźć w kodach HTML. Oraz zastanawiam się, czy istnieje możliwość zmniejszenia przestrzeni pomiędzy gadżetami od góry i od dołu, ale jeszcze będę grzebać.

To nie koniec zmian, ponieważ już jakiś czas temu założyłam konto bloga na facebooku, ale nie miałam zbytnio czasu, aby go porządnie przygotować. Teraz już jest i zapraszam do polubienia.
lub klikając na lewym pasku bocznym w ikonkę:Także to by było na razie na tyle ze zmianami.
Jak Wam się podoba?

Jutro wyniki rozdania.

Życzę powodzenia i pozdrawiam
Paulaaa

9 komentarzy:

 1. Fajnie jest :)

  Zapraszam na moje pierwsze rozdanie: http://wszystkoinicmadness.blogspot.com/2013/09/rozdanie.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie, też muszę się trochę pobawić tymi kodami, jak znajdę chwilę czasu, ale kompletnie nie wiem od czego zacząć :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie wygląda! Też zaczynam się zastanawiać nad zabawą, ale teraz rok szkolny się zacznie wiec nie zaczynam na razie ryć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wolę niebieskości. :)
  Ale jednak moim zdaniem wersja ze zdjęciem była ładniejsza. :) Ale może by zatem wstawić inne zamiast tego z różowatościami i zmienić czcionki. I voila ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny, ponieważ dopinguje mnie do działania - także serdecznie dziękuję za bycie cząstką mojego bloga :D
Zapraszam częściej ;)

Pozdrawiam
Paulaaa